OG粌NOPOLSKIE ZAWODY W SZACHACH
Szk馧 Podstawowych, Gimnazj闚
i Szk馧 Ponadgimnazjalnych
Pokrzywna, maj-czerwiec 2009r.

  Strona g堯wna
Szko造 podstawowe
Lista startowa zawodnik闚

Nr start. Woj. Dru篡na 字. ranking Nr Nazwisko, imi Kat. Rank. Data ur.
1LDSP Nr 1 Be販hat闚1762 1*B豉szkiewicz MateuszI19161996-05-07
  2*Osi雟ki KamilII+18001998-06-17
3*Osi雟ki EmilII18001998-06-17
4*Kustal EmiliaI15321996-01-12
5Kruszy雟ki Krzysztof 17001997-06-17
6Stanowska AngelikaIV12501999-12-17
2MASP Nr 173 Warszawa Weso豉1713 1*Nowicki BartoszII+18891996-04-25
  2* K這pocki KarolIV14001998-04-22
3*Harazi雟ka EwaI18001998-04-11
4*Pastuszko KingaI17621997-07-30
3OPPSP Nr 20 Opole1700 1*Werner OlafII18001998-07-11
  2* Szmer AleksanderII18002000-04-13
3*Paliszewski DominikIII16002001-09-26
4*Karleszko KarolinaII+16001999-01-15
4WPSP Zb御zy1700 1*Skrzypczak EdytaII16001998-07-07
  2* Gajewski BartoszII18001996-12-21
3*Kromski KamilII18001997-03-01
4*Ch這pek KatarzynaII16001996-07-17
5MASP Raszyn1687 1*Eggink MateuszII17661996-10-15
  2*Eggink RyszardI17811997-10-18
3*Eggink AleksanderIV14001999-12-20
4*Wi郾iewska MarcelaII+18001997-04-29
6LDSP Nr 5 Skierniewice1683 1*W鎩cik JuliaIII14001999-08-02
  2*Budzi雟ki JanI18451996-05-03
3*Kowalczyk AdamII17141996-03-09
4*Tarnowska OlaI17731996-01-17
5Gwardecki FilipIII16001999-08-20
7SLSP Nr 2 Rybnik1676 1*Cieslak PatrycjuszII16931997-02-21
  2* Orzechowski MichaII16121996-07-30
3*Kozio KamilII18002000-11-11
4*Konopacka MartynaII16001999-01-20
5Ko這dziej PiotrIII16001998-02-18
6Cie郵ak WiktoriaII16002000-03-03
8MPSP Nr 8 Chrzan闚1675 1*Knapik AndrzejII18221996-03-14
  2*Peronczyk KarolII16321996-07-11
3*Drop SzymonII14461998-02-26
4*Mazur AnnaI18001996-08-24
5Kasperek KingaII16001998-07-25
9PLSP Nr 10 Suwa趾i1655 1*ζda MichaII18001996-05-21
  2*Murawko KatarzynaI16871997-01-24
3* Mockun DawidII16271999-08-08
4*Murawko JuliaII15061999-02-09
10OPPSP Nr 15 Opole1650 1*Kropiwnicki AdamIII16001997-06-25
  2* Wisniewski MichaII18001999-04-30
3*Rydzak LudwikIII16001998-05-31
4*Kopica PaulinaII16001998-05-01
11PKPSP Pilzno1650 1*Godawski WaldemarIII16001997-03-09
  2* Stawarz ㄆkaszII18001997-05-28
3*Matyja SzymonIII16002000-04-14
4*P璠rak PaulinaII16002000-02-29
12PLSP Nr 11 Suwa趾i1600 1*Filipow ArkadiuszII18001997-06-24
  2*Wasilewski PiotrII18001996-08-12
3*Wasilewski MateuszIV14002000-
4*Rynkiewicz NataliaIII14001997-05-14
13SLSP Nr 1 Rydu速owy1600 1*Szurek DagmaraII16001996-10-01
  2* Bilczewski KacperII18002000-02-26
3*Por瑿a BartoszIII16001997-01-28
4*Stebel AgataIII14002000-05-24
14SLZSS Mys這wice1600 1*Rokowski Bart這miejIII16001998-04-24
  2* Rolka AnnaII16001997-03-06
3*G瑿al Rados豉wIII16001998-10-03
4*Sobczak MartaII16001999-12-08
5G瑿al JanIV14002000-12-14
15DSSP 91 Wroc豉w1594 1*Brzechffa SzymonII+15941997-06-10
  2*Korpalski MaciejII14741998-03-15
3*Wo幡iak AdamII18002000-01-11
4*Korpalska JoannaII15081996-06-04
16LBSP Nr 13 Gorz闚 Wlkp.1593 1*Koitka JakubII17361997-02-08
  2*安iderski Rados豉wIII16641997-06-04
3*Gromala Rados豉wIII15701997-04-08
4*Malinowska MonikaIII14002000-09-09
5Borowczyk Julia 10001999-05-12
17WPZS Ko軼ielec1564 1*Tomczyk JoannaIII14001996-07-27
  2*Kwiatkowski WiktorI18571996-11-04
3*Olkowski ㄆkaszIII16001997-08-15
4*Ostrowska WeronikaIII14001996-08-19
5Bagi雟ka JuliaIV12501996-09-02
18MPSP Rabka Zdr鎩1559 1*Matysiak SamuelII17861996-03-19
  2*Jag豉 ArturIII16002000-
3*Krasi雟ki MateuszIII16001999-11-29
4*Chryc SylwiaIV12502000
5Mrozi雟ki MichaIII16002000-
6Kusiak JakubIV14002000-
19OPSP Nr 14 Opole1541 1*Klimek MarcinII+16751996-03-27
  2* Klimek PiotrII16881998-07-22
3*Kiryczuk ArturII18001996-04-20
20POSP Nr 4 Kwidzy1525 1*Stawicki MichaII18001996-03-03
  2* Chatys JakubIII16001998-01-08
3*Fukowski PaweIII16001999-04-06
4*Woelk DominikaV11002001-09-03
21WMSP Nr 3 Olsztyn1519 1*Cieszy雟ki ArturIV14001998-05-12
  2* Renkowski PiotrII+16771996-08-24
3*Chmielewski BartoszIII16001996-01-20
4*Wie篡nis WeronikaIII14001997-08-16
22LUSP Jastk闚1473 1*Jaszek MateuszIV14001996-12-21
  2*Czerw DawidII16911997-11-17
3*Szewczyk AlanIV14001999-06-15
4*Szymczak NataliaIII14001999-11-15
23WPSP Nr 1 Ostr闚 Wlkp.1450 1*Chmielarz MaciejII18001997-01-30
  2* Michalak AugustynIII16001997-06-09
3*J康er SzymonIV14002000-04-09
4*Krawczyk Ewa 10001996-12-12
5Cicharski Daniel 10001997-08-16
6Zaworski Piotr 10001999-04-12
24SLSP Nr 21 Katowice1400 1*Becza豉 PaweIV14001996-07-26
  2* Walter SzymonIV14002000-07-14
3*Chmura WojciechIV14001999-02-07
4*Dziura PaulinaIII14001996-07-10
25LBSP Sul璚in1350 1*Derewlany PaweIII16001998-01-26
  2*Bachta AdrianIV14001997-10-03
3*Worona MichaIV14001997-11-08
26LBSP S逝bice1350 1*Zaporowski FilipIII16001996-11-04
  2*Palacz AdamIV14001996-11-13
3*ζkomiak MarcinIV14001998-03-29
4*Nied德iedzka Martyna 10002000-07-20
5Grze鄂owiak KamilIV14001998-07-20
27DSSP 畝r闚1325 1*Borowski Przemys豉wIII16001996-11-07
  2*Daniel DamianIII16001996-11-23
3*So貫k Mateusz 1000 
4*Stawiak KlaudiaV11002000-01-25
28DSPSP Kuni闚1100 1*Konarski MateuszIV14001996-09-22
  2*D帳rowski Krzysztof 10001997-03-16
3*Dukat Mateusz 10001996-04-15
4*Haik Karina 10001996-09-11
28OPPSP Szybowice1000 1*Dynysiuk Wojciech 10001996-05-15
  2* Ko軼ielewski Marek 10001996-12-22
3*Gajewski Konrad 10001998-11-19
4*Kurma雟ka Natalia 10001996-08-12
5Gajewski Oskar 10001997-02-26

* - sk豉d podstawowy